O společnosti

Společnost ABE.TEC, s.r.o. je na českém a slovenském trhu od roku 1996. ABE.TEC je česká společnost se silným zázemím. Společnost prošla mnohaletým vývojem a nabízí tým technických specialistů, servisní dílny, školicí středisko a předváděcí prostory.
Veškeré produkty mají CE a jsou servisovány v našem servisním středisku. Mezi hlavní produkty patří: antistatika, pájecí technika, páječky, pájecí vlny, bezolovnaté pájení, opravy BGA, optické testery AOI, momentové šroubováky, atd.

ABE.TEC, s.r.o. je přímý dovozce a veškeré zboží je prvotřídní kvality. Zboží je průběžně testováno a zkoušeno. Tým servisních techniků a poradců je vždy k dispozici, pokud zákazník potřebuje pomoci.

Všechna produkty je možné si odzkoušet v našem předváděcím centru.

Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001. Veškeré činnosti jsou ve společnosti řízeny podnikovými dokumenty.
 

Společnost ABE.TEC, s.r.o. a její pracovníci nabízí následující záruky na výběr a prodej zboží:
 • Záruka technických parametrů. Výrobky jsou od renomovaných firem. V nabídce nejsou výrobky bezejmenných asijských výrobců. Výrobce je vždy znám a je dohledatelný.
   
 • Záruka náhradních dílů a technických informací. Naše zboží je od prvotřídních dodavatelů, a proto garantujeme dostupnost všech náhradních dílů.
   
 • Záruka servisu, v naší společnosti pracují prvotřídní odborníci, kteří zajišťují záruční a pozáruční servis všech našich výrobků.
   
 • Záruka ceny. Naše ceny jsou reálné a nejsou přemrštěné tak, abychom vzápětí mohli učinit velkoryse slevu 50%. Naše ceny korespondují s cenami v EU.
   
 • Naše ceny odráží kvalitu prodávaných výrobků. Naše výrobky nejsou na jedno použití, ale pro profesionální použití.
   
 • Záruka odzkoušení zboží, pokud máte zájem, můžete si naše zboží odzkoušet v našem předváděcím a školicím středisku. Osobně se přesvědčíte, zdali je výrobek opravdu vhodný pro Vaše použití.

ABE.TEC

Prostory společnosti ABE.TEC, s.r.o. se nachází v průmyslovém areálu. Součástí jsou administrativní kanceláře sklady, servisní a poradenské středisko, školicí středisko a předváděcí centrum.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech