Gie-Tec

Německá společnost Gie-Tec GmbH vznikla v roce 2008 vyčleněním ze skupiny společností. Od tohoto roku se zabývá výrobou a distribucí sortimentu výrobků, mimo jiné také bývalé dceřinné společnosti proMA GmbH. Jedná se především o vybavení a materiál pro výrobu leptaných desek, hliníkových profilů a 19" regálových technologií. Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem v technologii CNC strojů nabízí firma také kompaktní CNC stroje na obrábění.

Díky spolupráci s firmou Torch (Čína) byla vytvořena v roce 2011 další obchodní jednotka. Ta zahrnuje zařízení a materiál pro výrobu SMD modulů. Výrobky firmy Gie-Tec jsou rozděleny do čtyř oblastí produktů a nabízejí růžná řešení pro průmysl, laboratoře, vzdělávání a výrobu prototypů.

Sortiment pro výrobu prototypů obsahuje výrobní zařízení a spotřební materiál pro výrobu jednotlivých desek s plošnými spoji. Patří mezi ně expoziční a leptací zařízení, základní materiál, kovové fólie z niklu a stříbra či nosné desky IMS pro napájecí zařízení. Jednotky jsou vyráběny výhradně v továrně v Eiterfeldu a jsou charakterizovány pevnou a snadno použitelnou technologií.

V produktové oblasti hliníkových profilů nabízí firma Gie-Tec standardní i přizpůsobené bytové profily, hliníkové kryty, 19" nosné a montážní profily. Produkční zařízení zahrnují kromě obrábění profilů a plechů také řezání laserem/proudem vody polotovarů pro čelní panely a kryty.

Výrobní sortiment v CNC technologii zahrnuje technologická řešení v oblasti vrtání, frézování, gravírování a měření. V nabídce jsou navíc CNC stroje pro laserové značení či systémy CNC řízení. Firma nabízí stroje na zpracování základního materiálu a předních panelů, dávkování tekutin, lepidel a pájecích past nebo systémy pro označování a identifikaci komponent či známek.

Nabídka SMT poskytuje komplexní sortiment zařízení pro montáž SMD součástek, jako jsou Pick&Place stroje, reflow pece a systémy pro optickou kontrolu (AOI).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech