Fisnar

Fisnar Inc. zaujímá vedoucí pozici v mezinárodní oblasti výroby a dodávky kapalných dávkovacích systémů pro všechna průmyslová odvětví.
Fisnar

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Stroje a zařízení pro výrobu » Dispenzery » Ruční dispenzery (2) Stroje a zařízení pro výrobu » Dispenzery » Kartuše a adaptéry (1) Stroje a zařízení pro výrobu » Dispenzery » Dispenzní jehly » Jehly s tupým koncem (16) Stroje a zařízení pro výrobu » Dispenzery » Dispenzní jehly » Plastové dispenzní hroty (5)

Všechny tekutiny mohou být přesně dávkovány buď tlakem vzduchu nebo mechanickou silou (např. lepidla, instantní lepidla, epoxidy, silikony, rozpouštědla, inkousty, pájecí pasty, pájecí gely a různá maziva). Široká škála vyráběných zařízení umožnila společnosti získat bohaté zkušenosti a znalosti v mnoha oborech dávkování.

Fisnar Inc. dodává jednoduché ruční nebo stolní dávkovače pro jeden typ materiálů až po automatické robotické dávkovací systémy pro dvousložkové materiály, jako jsou epoxidy.

Společnost vznikla v roce 1986 ve Wayne v New Jersey (USA). Kromě americké centrály, má dvě dceřiné společnosti mimo USA ve Francii a v Hong Kongu.

Fisnar Inc. je výrobní společnost zaměřená na všechna průmyslová odvětví. Nabízí rentabilní řešení dávkování kapalin a past kontrolovaným způsobem. Cílem je poskytnout komplexní řešení "na klíč".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech