Dino Lite

Výrobce digitálních USB mikroskopů, kamer a příslušenství.

Produkty: Zobrazit všechny

Zařazen v kategoriích:
Měřicí a kontrolní přístroje » USB mikroskopy (9)

Taiwanská společnost AnMo Electronics Corporation je výrobcem světoznámých USB mikroskopů a kamer Dino-Lite. Společnost byla založena v dubnu roku 2000 a nalézá se v Hsinchu. Specializuje se na navrhování a výrobu digitálních mikroskopů a s nimi spojených zobrazovacích produktů.

AnMo má R&D tým s bohatými zkušenostmi v navrhování a výrobě digitálních mikroskopů a souvistejících zobrazovacích zařízení. Marketingová politikou AnMo je neustále zlepšovat technologie díky vysoce profesionálnímu výzkumu a poskytovat komplexní řešení pro digitální zobrazování.

V tomto rychle se rozvíjejícím technologickém prostředí umožňuje AnMo svým zákazníkům rozšíření jejich podílu na trhu a vytvoření prosperujícího trhu. Myšlenkou společnosti AnMo je vyvinout nové techniky a vytvořit tak nejúspěšnější trh a novou éru technologie.

Digitální mikroskopy Dino-Lite představují zcela novou kategorii produktů v elektrotechnickém průmyslu. Mikroskopy Dino-Lite pokrývají více než 80 různými modely širokou řadu aplikací daleko přesahující běžné použití mikroskopů.

Dino-Lite je kompaktní digitální mikroskop - oproti tradičním mikroskopům ale s mnoha novými funkcemi. Dino-Lite může být připojen k počítači a umožňuje vám zaznamenávat videosekvence i fotografie, a rovněž nahrávat v časové smyčce. Dino-Lite se prodává v různých verzích vyvinutých pro konkrétní aplikace. V závislosti na verzi je rozsah zvětšení přibližně od 10x do 200 až 500x. Součástí jsou LED světla v bílé, polarizované, ultrafialové, infračervené nebo přepínatelné kombinaci. Většina verzí má možnosti kalibrace a měření. Pouzdro je buď z plastu nebo hliníkové slitiny.

Pouze pár příkladů široké řady aplikací:

  • Průmyslová kontrola: kontrola kvality, montáž, opravy.
  • Lékařství: vyšetření a analýza uší, očí, kůže, nehtů a skalpu.
  • Odborné: kriminalistika, konferenční pomůcka, detekce padělků.
  • Tiskařský a textilní průmysl: kontrola kvality, měření.
  • Vzdělávání: vědecká laboratoř, prezentace, školení, studie hmyzu a rostlin.
  • Osobní: koníčky, dokumentace sbírek, malby, starožitnosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech