CCP GmbH

Jméno německé firmy Circuit Chemical Products GmbH je synonymem více než 30-ti letých zkušeností a know-how v oblasti elektrotechniky a výroby desek plošných spojů. Circuit Chemical Products (CCP) je zkratka pro High-Tech výrobky, a to zejména tavidla s nízkým obsahem pevných látek nebo jakékoli chemikálie pro měkké pájení.

Od roku 1983 se CCP snaží inovovat řešení problémů s pájením. Výzkum společnosti CCP přispěl k výrobě unikátních produktů, které pomáhají zákazníkům plnit jejich požadavky na výrobu dnes, ale snaží se i předvídat výrobní problémy zítřka.

Firma CCP je zárukou kvalitních high-tech výrobků z oblasti chemických látek a aplikace pájení. Svoji pověst si získali tím, že neustále vyvíjí své produkty a poskytují komplexní poradenství a zákaznickou podporu. Odmítají kompromisy v oblasti kvality svých výrobků. Tato filozofie v kombinaci s dlouhodobým plánování je sázkou na jistotu pro úšpěšnou budoucnost.

Inovativní řešení oddělení systematického výzkumu vedlo k rozvoji jedinečného sortimentu firmy CCP. Toto oddělení pomáhá zákazníkům splňovat požadavky moderních výrobních procesů a zároveň neztrácet ze zřetele výzvy zítřka. Kontrola kvality v každé fázi výroby má obrovský význam a je kladen důraz na celkovou kvalitu produktů. Proto jsou realizovány četné inspekce vnitřních procesů s nejpřísnějšími normami. Stejně náročné normy jsou používány také pro hodnocení zakoupených surovin. Ty jsou podrobeny pečlivým testům a analyzovány před každý vstupem do výrobní fáze. Firma CCP může výsledky těchto testům poskytovat svým zákazníkům na požádání.

Vysoce kvalitní komponenty všech CCP produktů jsou vyráběny z vysoce kvalitních komponent se špičkovými chemickými a fyzikálními vlastnostmi, které jsou vhodné pro širokou škálu různých úkolů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech